JI_orange_zm
Asociácia pre mládež, vedu a techniku vyhlasuje

16. ročník súťažnej konferencie JUNIOR INTERNET

Súťaž je určená žiakom základných a stredných škôl. Súťažiacimi sú individuálni autori alebo tím maximálne troch autorov, ktorí sa aktívne zaujímajú o tvorbu webových stránok, programovanie aplikácií, digitálnu grafiku a dizajn, písanie textov a blogov, aktívnu tvorbu na sociálnych sieťach a tvorbu online projektov zameraných na vzdelávanie. Súťaž obohacujú aj rôzne workshopy, diskusie a prezentácie. Prihlasovať práce je možné do 15. 3. 2021. Súťažné kategórie pre tento rok sú:

WEB

webové stránky

DESIGN

digitálne grafické práce a digitálny dizajn

TEXT

texty na vyhlásenú tému

BLOG

blogy a vlogy, ale aj obsah na sociálnych sieťach

APP

mobilné aplikácie

LEARN

weby a aplikácie využiteľné vo vzdelávaní
writing-923882_1920
Kategória JuniorTEXT

Napíš nám svoj názor na budúcnosť vedy a inovácií

Svoju tvorbu môžu žiaci prihlasovať do 15. marca 2021. Prihlásené práce budú hodnotiť odborníci z prostredia IT a internetu.
Untitled-1
JI_sutaziaci_2020
Súťažná konferencia ponúka žiakom ukázať to najlepšie zo svojej tvorby a vymeniť si skúsenosti s ďalšími kreatívnymi tvorcami, nájsť ďalšiu inšpiráciu, či získať nové kontakty.

Finále súťažnej konferencie sa uskutoční v apríli 2021 opäť ako minulý rok formou videokonferencie a súťažiaci majú šancu získať aj hodnotné vecné ceny.
JI_vitazi_2020
STU-FIIT-nfv
Záštitu nad 16. ročníkom súťaže prijal dekan Fakulty informatiky a informačných technológií STU prof. Ing. Ivan Kotuliak, PhD.
JI_orange_zm
website facebook instagram 
MailPoet